Sukienka trapezowa xl i odpowiedni dekolt

sukienka trapezowa xl

Jaki dekolt ma mieć sukienka trapezowa xl?

Ilość różnych typów dekoltów przyprawia o zawrót głowy, ale to dobrze, bo kobiety mają w czym wybierać. Nie każdy jednak pasuje do każdego typu sylwetki. Najlepiej więc przeprowadzić analizę swojej figury, a następnie przestrzegać kilku zasad, aby wyglądać zjawiskowo w każdym rozmiarze. Sukienka trapezowa xl z pewnością będzie wyglądać świetnie

Szersze ramiona i obfity biust

Panie noszące większe rozmiary bardzo często mają spory biust i pełne ramiona. Dlatego wybierając np. sukienki trapezowe powinny zwrócić uwagę, jak wykończona jest górna część stroju. Najlepszym rozwiązaniem będzie wycięcie w kształcie litery V. Podkreśla kobiece kształty, przyciąga uwagę do atrybutów sylwetki, a jednocześnie wysmukla figurę. Z tego samego powodu sprawdzi się kopertowy dekolt. Nieco odważniejszym rozwiązaniem, ale świetnie pasującym się na większe wyjścia będzie sukienka trapezowa xl z seksownym dekoltem na plecach. Szczególnie jeśli z przodu ma on podobny kształt, tylko nieco mniejszy.
Ten typ kobiecej sylwetki będzie wyglądał także atrakcyjnie w ukochanym przez Marilyn Monroe dekolcie amerykańskim – głęboko wyciętym, najczęściej wiązanym z tyłu. Unikać natomiast należy zabudowanych przodów oraz wycięć typu karo.

Mniejszy biust i szerokie biodra

Dobierając sukienki duże rozmiary dla kobiet o większych biodrach, ale drobnym biuście i zgrabnych ramionach można nieco zaszaleć. Sprawdzi się prawie każde rozwiązanie, o ile Panie będą się dobrze w nim czuły. Dla kobiet, które jednak chciałby nieco powiększyć optycznie biust, sprawdzą się dekolty typu łódka, karo oraz asymetryczne. Wyrównają nieco dysproporcje sylwetki, jeśli są widoczne. Sukienki damskie duże rozmiary, które mają być wykorzystane na większe okazje, powinny mieć eleganckie wykończenie. Jeśli sytuacja na to pozwala, warto poszaleć z seksownym wycięciem na plecach. Najbezpieczniejszą opcją będzie z pewnością klasyczny dekolt w kształcie litery V.
Oprócz dobrania odpowiedniego dekoltu do typu sylwetki, warto także zwrócić uwagę na kolor tkaniny dobrany do typu urody. Jest to zasada obowiązująca dla Pań w każdym rozmiarze.